Elektronikai fejlesztő mérnök (FW vagy HW)

PEC

Standszám:

Főbb feladatok, munkák:
• A betanítási idő elteltével Li-Ion akkumulátor-tesztelő és gyártó berendezések fejlesztésére irányuló projektekben veszel részt. Ez jellemzően nyáktervezést vagy beágyazott programozást jelent attól függően, melyik irány a specializációd.
• Részvétel mind a rendszer-tervezésben, mind a fejlesztésben és akár a rendszerek telepítésében is.
• Részt veszel a rendszerek hatásvizsgálatában és megvalósíthatósági tanulmányok készítésében.
• A projekt vezetővel közösen nyomon követed a projekt megvalósulását.

Az álláshoz tartozó elvárások:
Olyan motivált kollégák jelentkezését várjuk, akik megfelelnek az alábbi követelmények valamelyikének:
• Bsc vagy Msc villamos v. elektronikai v. mechatronikai mérnöki végzettség
• analitikus gondolkodás, céltudatosság, igény a minőségre
• kommunikációképes angol nyelvtudás
• a technológia a szenvedélyed
• Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Ha van már ismereted, vagy gyakorlatod az alábbiakban, még jobban örülünk:
• gyakorlati tapasztalat nyáktervezésben, analóg és digitális technológiák használatában
• FPGA-k és beágyazott rendszerek ismerete előnyt jelent
• Linux gyakorlati tapasztalatok szintén előnyt jelentenek

Amit kínálunk:
• Izgalmas munkát egy nemzetközi, hi-tech környezetben az évtized egyik leggyorsabban fejlődő iparágában.
• Stabil munkahelyet, hosszútávú karrierlehetőséget.
• A munkahelyi képzéseket, valamint a tapasztalt mérnökeinkkel való együttműködést és az általuk nyújott mentorációt
• Lehetőséget a kezdeményezésre és önmegvalósításra