Elektronikai hardware fejlesztő mérnök

Diatron M.I. Zrt.

Standszám:

B19

FŐBB FELADATOK
Aktív részvétel a fejlesztési folyamatban (specifikáció értelmezése, áramkörtervezés, PCB tervezés, költségbecslés, prototípusok elkészítése, dokumentáció, hibakeresés és javítás)
Analóg áramkörök tervezése
Digitális áramkörök tervezése (I2C, SPI és CAN perifériák, mikrokontrollerek, stb.)
Beágyazott rendszerek programozása
Gyártási és minőségellenőrzési eljárások kialakítása a gyártás mérnökeivel együttműködve
Termék verifikációs és validációs feladatok elvégzése a specifikációk szerint

ELVÁRÁSOK
Villamosmérnök végzettség (BSc, MSc)
32 bites ARM processzorok programozása C nyelven (Cortex M0, M3 és M4)
Microchip PIC mikrovezérlők (8 és 16 bit) programozása
Kapcsolási rajzok és nyomtatott áramkörök tervezése Altium Designer segítségével
Programozás Keil uvision és Microchip MPLAB környezetben
Programozó és debug eszközök (JTAG, SWD) használata
Biztonsági és minőségügyi szabványok, előírások megértése és alkalmazása a termékfejlesztés során
Agilis és proaktív hozzáállás, önálló és csapatmunkára való készség
Legalább 2 év releváns szakmai tapasztalat

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
Orvosi/IVD eszközök fejlesztésében szerzett tapasztalat
EN 61010-1, EN 61326-1, IPC-A-610, ISO 13485 szabványok ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:
Szakmai fejlődési lehetőség
Modern munkakörnyezet
Szakmai és nyelvi képzéseket (angol/német)
Medicover egészségbiztosítás
Cafeteria
Munkába járás támogatás