Elektronikai hardware fejlesztő gyakornok

Diatron M.I. Zrt.

Standszám:

B19

FELADATOK
• Elektronikai és gépészeti dokumentációk kezelése Windchill PLM rendszerben
• Termékspecifikációk létrehozása
• SAP rendelések elkészítése, nyomon követése
• Alkatrészek bevételezése, nyilvántartása
• Change management belső folyamatainak támogatása Integrity rendszerben
• Egyeztetés társosztályokkal, azok munkájának és folyamatainak megismerése
• Folyamatok betartása és azok fejlesztésében való részvétel

ELVÁRÁSOK
• Aktív hallgatói jogviszony mérnöki területen
• Minimum heti 20-25 óra vállalása
• Angol nyelvtudás társalgási szinten
• Office csomag magabiztos használata
• Monotónia tűrés
• Jó kommunikációs készség
• Precíz munkavégzés
• Önálló munkavégzés csapatban és egyénileg is
• Változások rugalmas kezelése
• Hajlandóság új ismeretek elsajátítására

ELŐNYT JELENT
• Német nyelv ismerete
• Elektronikai- vagy gépészmérnöki tanulmányok
• PLM rendszer ismerete (Windchill)
• Proaktív, nyitott, munkájában motivált személyiség

AMIT KÍNÁLUNK
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Modern, fiatalos munkakörnyezet
• Rugalmas munkaidő
• Hosszútávú munkalehetőség
• Magasszintű, nemzetközi szakmai háttér