Elemző mérnök

SMR Automotive Mirror Technology Hungary Bt.

Standszám:

B10

FELADATOK:
Rendszerszintű hibák elemzése a termékek gyártási folyamatában
Szériagyártásban ismétlődő hibákkal kapcsolatos analízisek támogatása a társterületek bevonásával
Egyedi hibák elemzése, hibaok feltárása a gyártásban
Az intézkedési tervek, a megvalósítási státuszok, valamint a visszamérés, a bevezetett akciók hatékonyságának igazolása a szervezet és/vagy vevő részére
Információk, eredmények és rizikók belső kommunikálása
Folyamatoptimalizálás megvalósítása érdekében analízisek végzése és dokumentálása
Moderátori részvétel az ismétlődő hibákra vonatkozó hosszú távú intézkedések definiálásában, bevezetésében és verifikálásában
Eszkaláció indítása intézkedésekre vonatkozó határidők be nem tartása esetén

ELVÁRÁSOK:
Probléma megoldó folyamatok, módszerek ismerete, rutinszerű használata.
Statisztikai módszertani ismeretek
Prezentációs készség
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Analitikus gondolkodásmód
Folyékony magyar nyelvtudás szóban és írásban

ELŐNY:
Fröccsöntés gyártási folyamat ismeret
1-Tier beszállítónál szerzett összeszerelési tapasztalat
JIS gyártásban szerzett tapasztalat
Német nyelvismeret
Q-das vagy más statisztikai elemzőszoftver ismerete

Szakmai önéletrajz és motivációs levél elküldésével a Kornelia.Kovacs@motherson.com e-mail címre.