Előszériás beszerző

Work Force

Standszám:

Tanácsadó Műhely

Nemzetközi gyártótevékenységet végző vállalatnál szeretnél tapasztalatot szerezni vagy kamatoztatni?

30 éves múltra visszatekintő, autóipari beszállító cég keres Előszériás beszerző munkatársat. Amennyiben motivált vagy az alább szereplő feladatok elvégzésére, angolul is boldogulsz és vonz az autóipar világa, akkor várjuk jelentkezésed!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?
– beszerzési oldalról támogatni a projektek bevezetését
– előszéria folyamatban a beszerzés ellátása
– készlet folyamatos monitorozása
– kapcsolattartás beszállítókkal
– meetingeken való részvétel a csapattal
– stratégiai beszerző csapattal való szoros együttműködés

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?
– beszerzésben szerzett jártasság
– pályakezdő és junior munkavállalók jelentkezését is várjuk
– B kategóriás jogosítvány
– tárgyalási szintű angol nyelvtudás
– német nyelvismeret előny

Személyes kompetenciák:
– logikus és analitikus gondolkodás
– jó stratégiai érzék
– prezentációs képesség
– erős tárgyalási készség

Mit kínálunk?
– mentorkollégák a betanulás segítéséhez
– versenyképes bérezés és juttatás
– hűségprémium
– albérlettámogatás
– szakmai fejlődést biztosító feladatok
– fiatal, dinamikus légkör

Jelentkezésedet várjuk a(z) Tanácsadó Műhely standon!