Épületgépész mérnök

Nemzetbiztonsági Szakszolgálat

Országos illetékességű költségvetési szervnél végzendő, infrastruktúra fejlesztésre irányuló építési beruházásokban aktívan közreműködő épületgépész mérnök munkatársakat keresünk.

Határozatlan idejű hivatásos jogviszony a rendvédelmi feladatokat ellátó szervek hivatásos állományának szolgálati jogviszonyáról szóló 2015. évi XLII. törvényben (HSZT) meghatározottak szerint.
Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő
Próbaidő: 1 év

Főbb feladatok:

Előkészítési szakasz:
• fejlesztési cél megfogalmazása, meghatározása
• műszaki és pénzügyi feltételek előzetes elemzése
• belső megvalósíthatósági tanulmány készítése
• idő- és költségtervezés
• vezetői döntéselőkészítő anyag elkészítése
• közreműködés a beszerzési/pályázati eljárás lefolytatásában

Tervezési szakasz:
• tervezési program összeállítása
• a tervezési tevékenység szakági projektmenedzsmentje
• közreműködés a hatósági engedélyezési eljárásokban
• belső tervellenőri feladatok ellátása
• folyamatos költségkontroll végrehajtása
• tervmódosítások koordinálása, összehangolása
• a szerződéses teljesítés ellenőrzése, a tervező munkájának értékelése, teljesítésének leigazolása

Kivitelezési szakasz:
• a kivitelezési tevékenység szakági projektmenedzsmentje
• építési műszaki ellenőri feladatok ellátása
• a munkáltató szakmai képviselete, érdekeinek érvényesítése
• a kivitelezési munka folyamatos ellenőrzése
• a szerződéses teljesítés folyamatos ellenőrzése, költségkontroll
• a kivitelező munkájának értékelése, teljesítések igazolása
• műszaki átadás-átvételi eljárás lefolytatása
• a megvalósult infrastruktúra átadása az üzemeltetési társrészlegnek

Elvárások:
• min. BSc felsőfokú szakirányú (épületgépész) végzettség
• legalább 3 év építőiparban vagy ingatlan szektorban szerezett szakmai tapasztalat
• határozott, meggyőző kommunikáció
• projekt szemlélet
• precíz, önálló munkavégzés, pro-aktivitás
• kreativitás, jó probléma és feladatmegoldó képesség, szervezőkészség
• pontosság, határidő betartása
• magas szintű MS Office ismeretek
• államilag elismert nyelvvizsga

Előnyt jelent:
• építőipari projektmenedzsmenti pozícióba vagy tervezésben szerzett szakmai tapasztalat
• építési műszaki ellenőri jogosultság
• szakági tervező programok ismerete (pl. AutoCad, Revit, Navisworks)
• BIM módszer ismerete
• MS Project ismerete
• B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:
• hosszú távú munkalehetőség
• regionális jelentőségű, illetve országos kiterjedésű feladatokban való részvétel
• kihívásokkal teli, felelős szakmai munka
• széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség

Illetmény és juttatások:
• a HSZT-ben meghatározottak szerint
• kezdő bruttó bér 1.000.000 Ft, amely releváns szakmai tapasztalat megléte esetén emelkedhet
• versenyképes juttatási csomag