Épületkarbantartás vezető

Coca-Cola HBC Magyarország Kft.

Standszám:

C23

Feladatok:
Épületgépészet és épület karbantartási területek irányítása;
Épületkarbantartók és létesítmény koordinátor munkájának a szervezése, irányítása;
Ütemezett és megelőző karbantartási tevékenységek tervezése, irányítása, ellenőrzése;
Létesítményi berendezések műszaki állapotának értékelése, mechanikai hatékonyság nyomon követése, műszaki meghibásodások okainak feltárása;
Hatékonysági mutatók követése, visszajelzés a csoportoknak, ok feltárás, javító intézkedések kezdeményezése, hatásosság visszaellenőrzése;
Karbantartási költségek elemzése;
Beruházási projectek irányítása.

Elvárások:
Felsőfokú műszaki végzettség;
Létesítmény üzemeltetésben szerzett szakmai tapasztalat;
Középfokú angol nyelvtudás.

Miért érdemes csatlakoznod?
Egy kiváló hírnevű cégnél szakmai kihívásokkal teli, izgalmas munkakört kínálunk;
A betanulásodat teljes kőrűen támogatja a csapat és vezetőd;
Fejlődési és előre meneteli lehetőségek cégen belül, akár rövid, akár hosszú távon;
Versenyképes jövedelem és juttatási csomag (cafeteria, orvosi ellátás, éves bónusz, stb.);
Kiváló, összeszokott és összetartó csapat tagja lehetsz, rendszeresen szervezünk csapatépítőket, és családi napokat;
Céges buszjáratokat biztosítunk (Bp. Örs vezér tér, Határ út, Szent László tér, Éles sarok, Pesterzsébet, Soroksár, Széll Kálmán tér, Gellért tér, Savoya park, Campona megállóhelyekkel).