Értékesítési asszisztens (POS)

Work Force

Standszám:

Tanácsadó Műhely

A véredben van az SAP és esetleg értékesítésben is van némi tapasztalatod? Érdekel a sporteszközök gyártása?

Akkor ez a TE lehetőséged!

Gyártás/termelés szektorban világszínvonalú gyöngyösi telephellyel rendelkező, sporteszközök gyártásával foglalkozó partnerünkhöz várjuk, az új kihívásokra éhes, elhivatott kollégákat. Jelentkezz partnercégünk csapatába és kamatoztasd tudásod egy nagy múltú gyártócégnél értékesítési adminisztrátor pozícióban.

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?
– Vevői megrendelések és megrendeléssel kapcsolatos kérések fogadása
– SAP-ban való munkavégzés
– ERP rendszerben igények felállítása az anyagbeszerzés és a gyártás tervezésére
– Gyártás előrehaladásának nyomon követése és visszajelzések készítése
– Jelentések készítése az értékesítési vezetőnek
– Értékesítési kereslet rögzítése
– Az ügyfelek kéréseinek figyelemmel kísérése
– Rendelések és előrejelzések fogadása és beállítása a rendszerben
– A szállítás állapotának nyomon követése az igények figyelembe vételével

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?
– Szakirányú végzettség
– 1-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
– Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
– Microsoft Office eszközök ismerete
– SAP ismerete

Mit kínálunk?
– Versenyképes fizetés, juttatás
– Család és munkavállaló barát munkahely
– Emberközpontú vezetés
– Rugalmasság és jó munkahelyi légkör
– Munkavégzés egy sikeres és innovatív vállalatnál
– Fiatalos és proaktív csapat
– Napi egy meleg-étkezés

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:
Munkavégzés helye: Heves megye: Gyöngyös

Munkavégzés ideje: 8:00-16:30, 1 műszak

Jelentkezésedet várjuk a(z) Tanácsadó Műhely standon!