Értékesítési és Üzletfejlesztési Igazgató

Job Impulse Hungária Kft.

Standszám:

Tanácsadó Műhely

Megbízónkról:

Partnerünk a minőség és a technológiai újítás mellett elkötelezett, közel 600 főt foglalkoztató nagyvállalat. Kimagasló eredményességével piacvezető pozíciót vívott ki magának a nagypontosságú kerámia és műanyagipari gyártással létrehozott szanitertermékek piacán, kiterjedt nemzetközi kapcsolatokkal és a világ 40 országában jelentős export tevékenységgel.

Munkavégzés helye: Budapest -belváros

Feladatok :
 A felsővezetés tagjaként, stratégiai tervek készítése, végrehajtásuk irányítása
 Értékesítési célok, irányok meghatározása, megvalósításuk felügyelete

 Meglévő és új ügyfelekkel történő magas szintű kapcsolattartás, partnerségi viszony kialakítása,
 Új piaci lehetőségek azonosítása, melyek a cég technológiai hátterével megcélozhatóak
 Az iparágspecifikus trendek, konkurens cégek tevékenységének követése a különböző piacokon Amerikától Ázsiáig, ezek alapján a termékfejlesztési irányok meghatározásában való aktív részvétel
 Az értékesítési csapat és az ügynökhálózat irányítása, a célok hatékony kommunikálása,
 a csapattagok fejlesztése, motiválása a csapatmunka és a vevőkiszolgálás tökélesítése érdekében

Elvárások:
 Felsőfokú gazdasági végzettség,
 Legalább 15 év nemzetközi értékesítési tapasztalat
 Minimum 5 év B2B eladásokban szerzett tapasztalat
 5-8 év vezetői tapasztalat hasonló munkakörben
 Kiváló, tárgyalóképes angol nyelvtudás
 Magabiztos fellépés, jó meggyőzőképesség, empatikus hozzáállás, kreativitás
 Kimagasló kommunikáció a csapat és a vevők felé egyaránt
 CMR és ERP rendszerek ismerete, használata a kereskedelmi tevékenység ellenőrzése, irányítása céljából
 Utazási hajlandóság
Előny:
 Marketing és műszaki ismeret
 Ázsiai üzleti kultúrában való jártasság
 Kínai, német, vagy olasz nyelv tárgyalóképes ismerete

Jelentkezésedet várjuk a(z) Tanácsadó Műhely standon!