Értékesítő

Work Force

Standszám:

Tanácsadó Műhely

Szívesen dolgoznál egy olyan cégnél, amely összehozza a keresletet és a kínálatot?
Rendelkezel némi sales tapasztalattal?

Akkor ez a te lehetőséged!
Budapesti partnerünk számos cég mindennapjait segíti innovatív szolgáltatásával, mellyel megkönnyíti a cégek értékesítési és beszerzési tevékenységét.
Fiatalos, mindig vidám csapatukba új kollégát keresünk, értékesítési tanácsadó pozícióba.

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?
– A cég meglévő ügyfeleinek és regisztrált partnereinek megkeresése
– Folyamatos kapcsolattartás telefonon, e-mailben és ha szükséges személyesen
– Új ügyfelek felkutatása
– A cég szolgáltatásainak prezentálása a cégvezetők, marketingvezetők, értékesítési- vagy beszerzési vezetők számára
– Az értékesítési folyamat után-követése
– Szerződéskötés
– Adminisztrációs feladatok

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?
– Középfokú végzettség
– Legalább 1 év szolgáltatás értékesítésben szerzett tapasztalat
– Erős sales attitűd
– B kategóriás jogosítvány

Mit kínálunk?
– Könnyen megközelíthető 11. kerületi iroda
– Home office lehetőség
– Fejlődési lehetőség
– Fiatalos, barátságos csapat
– Kiemelkedő bónusz rendszer
– Változatos munkanapok

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:
Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület és home office

Jelentkezésedet várjuk a(z) Tanácsadó Műhely standon!