Fejlesztő analitikus – LC terület

Egis Gyógyszergyár Zrt.

Standszám:

D3

Magyarország, Közép- és Kelet-Európa egyik vezető generikus gyógyszeripari vállalataként tevékenységünk a gyógyszeripar összes értékteremtő folyamatát átfogja a kutatás-fejlesztéstől a hatóanyag- és késztermék-gyártáson át az értékesítésig.

Szívesen dolgoznál egy modern fejlesztő analitikai laboratóriumban a 16. kerületben? Van 3 éves rutinod HPLC / UPLC módszerek fejlesztésében, validálásában? Mindig a csúcsra törsz? Kedvenc szavaid az elválás, a felbontás és az oszlop? Szereted szétszedni azt, amit mások nagy nehezen összeraktak? Szeretnéd megismerni a készítmény analitikai fejlesztés teljes folyamatát? TÉGED keresünk, ha a fentiek igazak RÁD!

Főbb feladatok
– HPLC és UPLC tartalmi és szennyezés vizsgálati módszerek fejlesztése és validálása
– Kiindulási és stabilitásvizsgálati fejlesztési készítmény minták HPLC és UPLC tartalom és szennyezés vizsgálata
– A vizsgálatok dokumentálása GMP előírások szerint
– Szakmai jelentések, validálási tervek és jegyzőkönyvek, mérési előiratok készítése magyar és angol nyelven
– Aktív részvétel törzskönyvi analitikai fejezetek összeállításában és hatósági visszakérdezések megválaszolásában

Munkakör betöltésének feltételei
– Szakirányú egyetemi végzettséggel (MSc) rendelkezel: Vegyész, vegyészmérnök, biomérnök, gyógyszerész végzettséged van és
– Minimum 3 éves fejlesztő analitikai gyakorlattal bírsz folyadékkromatográfiás területen
– Gyógyszeranalitikában szerzett munkatapasztalat, de nem bioanalitikai területen
– Középfokú angol nyelvtudásod van
– Kreatív, fejlesztői szemlélettel bírsz és csapatjátékos személyiséged van
– Precízen dolgozol, rugalmasan kezeled a változásokat, terhelhető vagy

Munkakör betöltése során előnyt jelent
– Empower, Statistica szoftverek ismerete
– Szakmérnöki végzettség
– Phd fokozat folyadékkromatográfiai területen
– „Ha mindig nagy hatékonysággal dolgozol nagy nyomás alatt is”

Egyéb
– Támogató, fiatal vezetőkkel, nagyon jó hangulatú csapatban dolgozhatsz egy magasan felszerelt GMP laboratóriumban
– Komplex és érdekes szakmai feladatok várnak rád
– Pontosak vagyunk és precízek
– A versenyképes fizetésen túl széleskörű cafeteriát, 13. havi fizetést is biztosítunk munkavállalóink számára
– Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat
– Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van lehetőség
– Telephelyünkön különféle orvosi szakrendeléseket biztosítunk (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is)
– Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk munkavállalóinkra

Küldetésünk szerint minden tudásunkkal az embereket szolgáljuk, hogy egészségben éljenek hosszú életet.