Fejlesztőmérnök hajtáslánc-applikáció (Projektek)

AUDI HUNGARIA Zrt.

Standszám:

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör
A jármű-hajtáslánc vezérlőegységeinek szoftveres kalibrációja – úgynevezett hajtáslánc-applikáció – egy komplex fejlesztési feladat, amely az új technológiák integrációjára irányul.

Következő feladatok várnak Önre
– Értékeli és dokumentálja az applikáció bevethetőségét a teljes járműben
– Szinkronizálja a belső és külső fejlesztési partnerek munkáját, akiknek egyúttal központi kapcsolattartója
– Koordinálja a felmerülő vevői reklamációk és problémák feldolgozását
– A szervezett járműtesztelések során igazolja az applikáció érettségi fokát különböző klimatikus és geográfiai körülmények között
– Felel a kalibrációs adatsorok saját projektekhez illeszkedő előállításáért
– Támogatja az applikáció koordinálását a szükséges források összehangolása, valamint kalibrációs tevékenységek tervezése mentén

Ön az ideális jelölt, ha
– Sikeresen elvégzett tanulmányokkal rendelkezik gépész-, jármű-, villamos-, mechatronika- vagy rokon mérnöki szakirányon
– Ideális esetben rendelkezik tapasztalattal a belsőégésű motorok applikációja terén
– Gyakorlatban használatos applikációs eszközök ismerete előnyt jelent
– Projektek koordinálásával kapcsolatos tapasztalatokkal rendelkezik
– Középfokú német és/vagy angol nyelv ismerete van
– Felelősségvállalás és tettrekészség jellemzi
– Hatékony kommunikációs és önérvényesítési készségek, valamint erős csapatszellem és szociális készségek is jellemzi
– Alapelvárás a külföldi, esetlegesen Európán kívüli teszteléseken való részvétel
– Érvényes járművezetői jogosítvánnyal rendelkezik