Fejlesztőmérnök hajtáslánc-applikáció (Szakapplikáció), Fedélzeti diagnosztika (m/w/d), Járműhajtás Fejlesztés

AUDI HUNGARIA Zrt.

Standszám:

Következő feladatok várnak Önre

– A szakapplikáció területén belül dolgozik
– Külső beszállítókat irányít és biztosítja az előírások keretein belüli teljesítést
– Folyamatorientáltan dokumentálni a projektek szakaszait a mérföldkövekhez kapcsolódóan
– Jelentést ad az Audi konszern megfelelő grémiumain az eredményekről
– Kapcsolatot tart a beszállítókkal a hibaanalízis folyamata során
– Az applikációhoz tartozó technikai kérdésekben kapcsolattartó
– Jóváhagyja a szériaállapotot és dokumentálja az előírások szerint
– Továbbfejleszti a folyamatot figyelembe véve a rendszer előírásait és szabályozásait

Ön az ideális jelölt, ha

– Sikeresen elvégzett tanulmányokkal rendelkezik gépész-, jármű-, villamos-, mechatronika- vagy rokon mérnöki szakirányon
– Ideális esetben rendelkezik tapasztalattal a belsőégésű motorok applikációja terén
– Gyakorlatban használatos applikációs eszközök ismerete előnyt jelent
– Projektek koordinálásával kapcsolatos tapasztalatokkal rendelkezik
– Középfokú német és/vagy angol nyelv ismerete van
– Erős elemzőképessége által képes komplex feladatok megoldására és azok strukturált prezentálására
– Felelősségvállalás és tettrekészség jellemzi
– Hatékony kommunikációs és önérvényesítési készségek, valamint erős csapatszellem és szociális készségek is jellemzik
– Érvényes járművezetői jogosítvánnyal rendelkezik