Fejlesztőmérnök – Méréstechnika

Diatron M.I. Zrt.

Standszám:

B19

FŐBB FELADATOK
• Klinikai labordiagnosztikai műszerfejlesztés folyamatában való részvétel
• Analitikai és klinikai teljesítőképességgel kapcsolatos szoftver, hardver és elektronikai komponensek rendszerbe integrálása
• Klinikai labordiagnosztikai műszerek komplex mérési folyamatainak kidolgozása
• Komplex rendszerek (pl. hematológia analizátor) különféle felmerülő méréstechnikai problémáinak/hibáinak feltérképezéséhez szükséges tesztek, protokollok, vizsgálati eljárások, kísérlet tervek kidolgozása, ezen vizsgálatok/tesztek elvégzése, illetve kiértékelése és riportálása
• A fejlesztési dokumentációk elkészítése, nyilvántartása, karbantartása

ELVÁRÁSOK:
• Villamosmérnöki végzettség
• Több éves C/C++ programozási tapasztalat (Stl, Boost, Qt programkönyvtárak ismerete)
• Tapasztalat objektum orientált programtervezésben.
• Beágyazott programozásban szerzett tapasztalat
• Rendszerszemlélet, analitikus gondolkodás

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
• Digitális jelfeldolgozási ismeretek (Digitális szűrés, valós idejű detektor
• Méréstechnikai ismeretek
• Orvostechnikai tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Modern munkakörnyezet
• Nyelvi képzéseket (angol/német)
• Medicover egészségbiztosítás
• Cafeteria