Fejlesztőmérnök – Termodinamika és applikáció – Járműhajtás Fejlesztés

AUDI HUNGARIA Zrt.

Standszám:

Következő feladatok várnak Önre

– A belső égésű motorok motorvezérlő és szabályozó funkcióinak fejlesztése és kalibrálása
– Termodinamikus motortervezés, amelynek középpontjában az emisszió, a fogyasztás és a teljesítmény optimalizálása áll
– Ön felel a fejlesztő tesztpadokon lévő motorok tesztjeinek előkészítéséért, végrehajtásáért, elemzéséért és értékeléséért
– A fékpadi tesztek beállítása és támogatása a legújabb méréstechnika és alkalmazási eszközök használatával
– Szorosan együtt fog működni az Audi és a Volkswagen fejlesztési részlegével

Ön az ideális jelölt, ha

– Sikeresen elvégzett gépészmérnöki diplomával rendelkezik (BSc, MSc), a járműtechnikára vagy a mechatronikára összpontosítva, valamint a belső égésű motorokat jól ismeri
– Ideális esetben rendelkezik szakmai tapasztalattal a motor fejlesztésében, vagy egy ennek alternatívájaként volt gyakornoki, tanszéki tevékenysége vagy szakdolgozat keretein belül foglalkozott a témával
– Van ismerete olyan applikációs és mérési eszközök használatáról, mint az INCA, a Concerto, a PUMA, az MDA, a DiagRa
– Nagyon jó kommunikációs készséggel rendelkezik németül (középfok), angol nyelvtudás előny
– Magabiztos fellépés és az innovatív technológia iránti lelkesedés jellemzi
– Személyiségét egy független, motivált munkavégzés teszi teljessé, ami egyben a csapatjátékot is magában foglalja
– Hajlandóságot és rugalmasságot mutat üzleti utakra és esetleges hosszabb távú megbízásokra Németországba, amihez a B kategóriás jogosítvány szükséges