Felhő alapú szolgáltatás (Junior üzemeltető mérnök)

AUDI HUNGARIA Zrt.

Standszám:

Következő feladatok várnak Önre

– A felhő alapú és integrált szolgáltatásokat üzemelteti az Audinál
– Folyamatosan figyeli az infrastruktúrát és javítja a technikai hibákat
– Karbantartja, fejleszti és jobbá teszi a meglévő infrastruktúrát és szolgáltatást
– Szorosan együttműködik a fejlesztői csapattal, hogy az üzemeltetés minél gördülékenyebb legyen
– Automatizál, hogy az üzemeltetés minél effektívebb legyen

Ön az ideális jelölt, ha

– Sikeresen elvégezte a főiskolai vagy egyetemi BSc IT tanulmányait vagy folyamatban lévő tanulmányok mellett megfelelő szakmai tudással rendelkezik
– Eszközöket és folyamatokat tud létrehozni annak érdekében, hogy az üzemeltetési ráfordítás minél jobb legyen (change management, monitoring, alert stb.)
– Jól beszél angolul, mert ez a napi szintű kommunikációhoz szükséges
– Tapasztalattal rendelkezik automatizált megoldások (Terraform) létrehozásában felhő alapú szolgáltatások fókuszában: AWS és/vagy Azure
– Tapasztalattal rendelkezik konténer technológiákkal kapcsolatban (Docker, Kubernetes)
– Tapasztalattal rendelkezik verziókezelésben (Git) és CI/CD folyamatok kialakításában
Ismeri és tapasztalata van
-Linux operációs rendszerrel
-script nyelvekkel mint például: shell
-adat leíró fájl típusokkal, mint például: JSON, XML, YAML
-agilis és DevOps metódusokkal
– Tud önállóan és csapatban is dolgozni
– Motivált és szeret tanulni