Financial Analyst

MagiCom

Standszám:

A2

Amerikai központú, Magyarországon közel 4000 főt foglalkoztató ügyfelünk számára keresünk új Financial Analyst szakembert.

Feladatok
Telefon előfizetések, vonalak menedzsmentje
Telefonok kihasználtságának figyelése, a nem használt vonalak megszűntetése
Telefonos eszközökhöz kapcsolódó adatok kezelése (mobiltelefonok, SIM-kártyák, call centerek, számlák, megrendelések)
Számlák lekérése, feltöltése egy belső céges rendszerbe, majd adatszolgáltatás a Power BI számára
Felmerülő reporting problémák megoldása

Elvárások
Jó angol nyelvtudás
Excel ismeret
Analitikus gondolkodás
Jó adminisztrációs készségek
Önálló munkavégzés

Előny
Alapvető IT-s ismeretek
Asset management tapasztalat
ServiceNow ismeret

Amit ajánlunk
Támogató munkakörnyezet
Fizetett tanfolyamok, tréningek, vizsgák
Szakmai fejlődési lehetőség egyéni igény szerint
Home Office lehetőség