Főkönyvelő

Humán Centrum Kft.

Standszám:

C25

Partnerünk Pécstől 15 km-re elhelyezkedő székhelyen hosszú távú karrierlehetőséget kínál főkönyvelő pozícióban.

Feladatok:

– A cég számviteli és pénzügyi folyamatainak teljes körű irányítása és optimalizálása
– Analitikus nyilvántartások és a főkönyv felügyelete, egyeztetése
– Bérszámfejtés és a munkaügyi feladatok elvégzése
– Az ügyviteli rendszer hatékony működtetése, szabályzatok kidolgozása és az üzleti tevékenységet támogató szolgáltatások tervezése
– Zárási folyamatok (havi, éves) menedzselése, éves jelentések és üzleti tervek elkészítése
– Banki kapcsolatok ápolása, cashflow tervezés, és a vállalat finanszírozási stratégiájának alakítása
– Számviteli és adózási tanácsadás a szervezeti egységek számára, beleértve az export-import tevékenységeket
– Adóbevallások elkészítése, jogszabályi változások követése, és a cég teljes körű képviselete a tulajdonosok és hatóságok előtt
– Üzleti partnerekkel való kapcsolattartás és együttműködés, nemzetközi partnerekkel is
– Együttműködés a könyvvizsgálóval, évközi és évvégi könyvvizsgálat levezetése
– Egy fő könyvelő munkájának irányítása

Elvárások:

– Felsőfokú végzettség, regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés
– Legalább 10 éves számviteli tapasztalat és minimum 5 éves vezetői gyakorlat.
– Aktív, kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
– Önálló, felelősség teljes percíz munkavégzés
– Integrált vállalatirányítási rendszerek ismerete
– B kategóriás jogosítvány
– Magabiztos számítástechnikai ismeretek, különös tekintettel az Excelre

Előnyök:

– SAP ismeret

Amit kínálunk:

– Stabil, hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
– Teljes munkaidős foglalkoztatás vezetői pozícióban
– Versenyképes jövedelem és vezetői bónuszrendszer
– Céges autó, mobiltelefon és laptop biztosítása