Főkönyvelő

Profession Services

Standszám:

A28

Magyarország egyik leghatékonyabban működő agrár vállalkozása keresi új kollégáját

Főkönyvelő

pozícióba!

Leendő munkáltatód 100%-ban magyar tulajdonban lévő, az agrár ágazat több szegmensét lefedő, dinamikusan bővülő vállalat, ahol a stabilitás és szakmai fejlődés garantált.

Téged keresünk, ha;
– mérlegképes könyvelői végzettséggel rendelkezel (vagy folyamatban van a képzésed)
– vezetői ambicióid vannak
– szívesen haszálod az angol nyelvet
– legalább 2-3 éves tapasztalatod van hasonló munkakörben

Amiben számítunk Rád:
– főkönyvi feladatok teljes körű, önálló ellátása
– számviteli terület szakmai irányítása, számviteli szabályzatok elkészítése, karbantartása
– könyvelési, számviteli folyamatok irányítása (napi, havi, negyedéves, éves)
– tárgyi eszköz nyilvántartás felügyelete
– készlet nyilvántartás felügyelete
– havi, negyedéves, éves zárási feladatok (analitikák összeállítása, főkönyvi egyeztetések, riportok
– adóbevallások elkészítése, felügyelete
– külső szervek felé (KSH, egyéb) történő adatszolgáltatás felügyelete, kapcsolattartás az Adóhatósággal
– éves beszámolók elkészítése, felügyelete
– könyvvizsgálathoz kapcsolódó feladatok összefogása és irányítása, kapcsolattartás a könyvvizsgálókkal
– bérszámfejtés felügyelete
– a cégek működéséhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
– közreműködés az éves üzleti tervezési/előrejelzési folyamatokban
– eseti-, illetve rendszeres adatszolgáltatások, elemzések és beszámolók készítése