Folyamat- és rendszerintegrátor – Járműgyár

AUDI HUNGARIA Zrt.

Standszám:

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Az Audi Hungaria prémium kategóriás termékeinek gyártásához elengedhetetlen a digitalizáció nyújtotta lehetőségek hasznosítása. A Járműgyárban dolgozó digitalizációval foglalkozó csapat különböző termelés/Shopfloor – támogató rendszerek, vizualizációk, szoftverek fejlesztésével, és optimalizálásával foglalkozik, amit az Audi AG több telephelyén is üzemeltet. A terület célja a minőség folyamatos javítása, a termelés hatékonyságának növelése a folyamatok digitalizálásával.

Következő feladatok várnak Önre

– Gyártási folyamatok támogatása digitalizációval
– Shopfloor rendszer fejlesztése
– Adatgyűjtés, adatelemzés, adatvizualizáció és automatizált kimutatások készítése
– Fejlesztési, üzemeltetési és felhasználói dokumentációk elkészítése
– Részvétel a digitalizációs projektek tervezésében, előkészítésében, végrehajtásában
– Kapcsolattartás a területek és az Audi AG IT között

Ön az ideális jelölt, ha
– Informatikus, mérnökinformatikus, villamosmérnök vagy mechatronikai mérnök végzettséggel rendelkezik
– Középfokú angol nyelvtudása van, német nyelvtudás előnyt jelent
– Legalább egy objektumorientált programozási nyelvet ismer (C-Sharp vagy JavaScript)
– Hajlandó és motivált új technológiák és programozási nyelvek elsajátítására
– Jártas adatbáziskezelésben, SQL programozásban és adatvizualizációs ismeretekkel rendelkezik
– Verziókezelő szoftverek használatát ismeri
– Dokumentációk használata nem jelent problémát számára
– Önálló munkavégzés, komplex gondolkodás, jó problémamegoldó készség jellemzi
– Szívesen dolgozik csapatban

Előnyt jelent:
– Német nyelvtudás
– Mechanikai, vezérléstechnikai ismeretek
– Web- és interfésztechnológiák ismerete (MQTT előny)
– Tapasztalat webfejlesztés és webalkalmazás programozás területén (HTML, CSS, Node.JS, Dot Net, React)
– Web- és IT-biztonsági ismeretek (https, TLS, autentikációs folyamatok)
– IoT ismeretek