Folyamat minőségügyi mérnök

Autoliv Kft.

Standszám:

D15

FELADATOK
• A problémamegoldó folyamatok koordinálása vevői és belső problémák esetén
• Félkész- és késztermék ellenőrzések koordinálása
• Folyamat és termékauditok koordinálása
• Folyamat és alkatrész bevezetések ellenőrzése, nyomonkövetése, jóváhagyása
• Heti és havi riportok készítése
• Kulcsmutatók nyomonkövetése
• Auditterv szerinti auditok elvégzése
• Közreműködés a belső és külső auditokban
• Új intézkedések kiadása, bevezetésének ellenőrzése
• Munkatársak oktatása, minőséggel kapcsolatos tréningek koordinálása

ELVÁRÁSOK
• Felsőfokú műszaki (villamos-, gépészmérnöki) és/vagy minőségbiztosítási végzettség
• Tárgyalóképes angol nyelvismeret
• Jó problémamegoldó képesség; feladatorientált személyiség

ELŐNY
• Hasonló területen szerzett releváns tapasztalat
• Autóipari tapasztalat
• Auditori ismeretek és tapasztalat
• Német nyelvismeret
• ISO 9001, VDA 6.1, IATF 16949 szabványok ismerete