Folyamatmérnök

SMR Automotive Mirror Technology Hungary Bt.

Standszám:

B10

FELADATOK:
Hibamentes gyártási folyamatok biztosítása
Minőségi problémák kezelése, megoldása a megfelelő társosztályokkal
A fő területek támogatása új projektek tervezésénél és kidolgozásánál
Új projektek koordinálása, új technológiák bevezetése
Részvétel az új projektekben az elő-szériától a széria gyártásig
Folyamatoptimalizálás, termelési problémák kiküszöbölése a felelős osztályokkal
Minőségjavító intézkedések bevezetése
Anyagellátás optimalizálása a belső beszállítókkal
Együttműködés a beszállítókkal és a vevőkkel
Munkautasítások és műveleti utasítások szerkesztése
Költség és termelésoptimalizálási célok meghatározása és kidolgozása
Biztonsági előírások implementálása
Tervezett tréningek végrehajtása és tréningek szervezése

ELVÁRÁSOK:
Felsőfokú mérnöki végzettség
Kommunikációképes német vagy angol nyelvtudás
Folyamatmérnöki tapasztalat (min. 3 év)
Lean gyártási elvek ismerete
Termelési folyamatok tervezése
Problémamegoldó módszerek ismerete (5Why, Ishikawa, 4M)
Projekt management

Szakmai önéletrajz és motivációs levél elküldésével a Kornelia.Kovacs@motherson.com e-mail címre.