Folyamatmérnök

RECRUBY

Rendelkezel mérnöki végzettséggel és éppen karriered következő lépcsőfokát keresed? Van már tapasztalatod gyártásban és szívesen beszélsz angolul? Fontos számodra az innováció és szereted a nemzetközi projekteket? ITT a helyed!

Gyártó partnerünkhöz keressük az új kollégát Folyamatmérnök pozícióba.

Feladatok:
Új gyártósorok telepítésének támogatása
Gyártási folyamatok optimalizálása
Ciklusidő és selejtek számának csökkentése
Fejlesztési javaslatok kidolgozása
Kapcsolattartás társosztályokkal és a központtal

Elvárások:
Felsőfokú műszaki végzettség
Magabiztos angol nyelvtudás
Minimum 1 év tapasztalat hasonló területen
Jó kommunikációs képesség, rugalmasság

Előny:
Gépészmérnök, villamosmérnök vagy mechatronikai mérnök végzettség
Autóipari tapasztalat
Amit ajánlunk
Versenyképes fizetés és széleskörű juttatások
Nemzetközi környezet, innovatív projektek
Szakmai fejlődést biztosító háttér
Nyelvtanulási lehetőség