Folyamatmérnök ME ASM – Újhartyán

REHAU Automotive Kft.

Standszám:

Leendő feladataid:

• Fejleszted és megvalósítod az autóipari projektek koncepcióját az összeszerelési folyamatok terén
• Megvalósítod az új projektek keretében a gépek és berendezések koordinációját az ajánlatkéréstől a
szériatermelésig, a határidők és a költségterv betartásával
• Kidolgozod az Optimális gyártási folyamatokat, a gépek és berendezések standardizált koncepcióját
• Új technológiákat építesz ki innovatív módon, a Smart Production és az Industry 4.0 elveinek a
figyelembevételével
• Folyamatosan egyeztetsz a belső projektcsapatokkal, illetve folyamatosan kommunikálsz a külső
szállítók és a vevők felé

Szükséges tapasztalatok:

• Felsőfokú műszaki végzettség rendelkezel
• Szerelés vagy projektmenedzsment területen
szerzetél tapasztalatot,
• Előnyt jelent, ha műanyagiparban dolgoztál korábban
• Angol vagy német nyelvtudásod aktív, napi szinten használod
• Szeretsz és hajlandó is vagy külföldre utazni
• Analitikus és kreatív gondolkodó vagy, aki olyan folyamatokat teremt, amelyek hatékonyak, mint a jól
olajozott gépezet

Miért érdemes jelentkezned:
• Cafetéria juttatásunk évi bruttó 600.000 Ft értékben választható
• Teljes mértékben támogatjuk a bejárásod költségeit
• Szupermodern, biztonságos munkakörnyezetben dolgozhatsz