FP&A Analyst

Coca-Cola HBC Magyarország Kft.

Standszám:

C23

FELADATAID AZ ÚJ POZÍCIÓBAN:
· Részt veszel az éves üzleti valamint a havi gördülő tervek elkészítésében
· Elkészíted a termék-önköltség kalkulációt
· Információt szolgáltatsz a stratégia döntések előkészítéséhez
· Részt veszel a külső partnerek, hatóságok és az anyavállalat részére a megfelelő pénzügyi kimutatások elkészítésében
· Szimulációkat készítesz az üzleti döntések támogatásához
· Részt veszel a pénzügyi igazgató által kijelölt projektekben, legjobb szakmai tudásod szerint támogatod az ott megfogalmazott célok megvalósítását
· Biztosítod a felelősségi területéhez kapcsolódó belső ellenőrzési rendszerek működtetését, megfelelő dokumentálását, az ellenőrzések során feltárt hiányosságok megszüntetését

MEGVAN BENNED A TITKOS ÖSSZETEVŐ?
· Felsőfokú gazdasági végzettség
· Kontrolling/üzleti tervezés/üzleti elemzés/számvitel/pénzügyi audit területén szerzett szakmai tapasztalat
· Office szoftverek felhasználói szintű ismerete, magas szintű Excel ismeret
· Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
· Proaktív mentalitás, dinamikus személyiség, aki nem ijed meg a problémáktól sem
· Szakmai- és személyes fejlődés iránti vágy
· Felelősségérzet a felügyelt üzleti terület vagy folyamat iránt
· Precizitás, pontos munkavégzés, illetve kiváló kommunikációs készség

MIÉRT ÉRDEMES CSATLAKOZNOD?
· Egy kiváló hírnevű cégnél szakmai kihívásokkal teli, izgalmas munkakört kínálunk
· A betanulásodat teljes kőrűen támogatja a csapat és vezetőd
· Fejlődési és előre meneteli lehetőségek cégen belül, akár rövid, akár hosszú távon
· Versenyképes jövedelem és juttatási csomag (cafeteria, orvosi ellátás, éves bónusz, stb.)
· Kiváló, összeszokott és összetartó csapat tagja lehetsz, rendszeresen szervezünk csapatépítőket, és családi napokat
· Home office lehetőség
· Céges buszjáratokat biztosítunk (Bp. Örs vezér tér, Határ út, Szent László tér, Éles sarok, Pesterzsébet, Soroksár, Széll Kálmán tér, Gellért tér, Savoya park, Campona megállóhelyekkel)