Fröccsöntő gépbeállító

Job Impulse Hungária Kft.

Standszám:

Tanácsadó Műhely

Amit megbízónk kínál:
 Határozatlan idejű szerződés
 Munkába járási költségtérítés
 Éves cafeteria
 Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
 Családias, biztonságos munkakörnyezet
 Kiváló munkakörülmények
 Egyéb juttatások
 Versenyképes jövedelem

Feladatok:
 Műanyag fröccsöntő gépek üzemeltetése, karbantartása (Arburg fröccsöntő gépek SELOGICA vezérléssel)
 Műanyag fröccsöntő gépek technológia szerinti beállítása
 Szerszámcserék lebonyolítása, átszerelése, tisztítása
 Gyártás felügyelete, ellenőrzés, mérés
 Részvétel a minőségi és mennyiségi termelésben
 Határidős megrendelések irányítása lebonyolítása
 Részlegéhez tartozó csoport vezetése (műszakonként 5-6 operátor)
 Napi termelési adminisztráció végrehajtása

Elvárások:
 Hasonló területen szerzett min. 2-3 éves gyakorlat, műszaki műanyagok feldolgozásának ismerete (TPU, PPS, PSU, PEEK, folyékony szilikon, valamint gumi fröccsöntés)
 Pontos, precíz munkavégzés
 Szakirányú ismeret
 Számítógépes ismeret (Word, Excel)
 Többműszakos munkarend vállalása
 Francia vagy angol nyelvtudás előny

Jelentkezésedet várjuk a(z) Tanácsadó Műhely standon!