Frontend Developer

RECRUBY

Standszám:

A24

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő, stabil hátterű startup környezetben dolgozni? Magabiztosan helyt állsz a frontend (React) fejlesztés kihívásaival szemben? Akkor ne habozz jelentkezni és légy Te a következő csapattagja egy folyamatosan bővülő, professzionális fejlesztő irodának!

Feladatok:
– Részvétel gyógyszeripari és biotechnológiai fejlesztésekben
– Frontend fejlesztés React keretrendszerrel
– Agilis módszertan elveinek követése a fejlesztés során

Elvárások:
– Legalább 6 év tapasztalat frontend fejlesztés területén
– Széleskörű szakértelem React fejlesztésben
– Tapasztalat Angular keretrendszerrel
– Középfokú angol nyelvtudás
– Gyakorlat az agilis módszertan szerinti fejlesztésben

Amit ajánlunk:
– Stabil háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő startup környezet
– Rugalmas munkaidő
– Cafeteria juttatások
– Modern irodai környezet
– Utazási lehetőség Svájcba