Fullstack fejlesztő – .NET, Angular

Enloyd Kft.

Standszám:

Tanácsadó Műhely

Munkavégzés helye: Budapest + hibrid (heti 2-3 nap iroda)

100+ főt foglalkoztató Ügyfelünkhöz keresünk bővülés miatt új kollégát fullstack fejlesztő pozícióba. A multinacionális vállalat az energiaszektor jelentős képviselője.

Kiválasztási folyamat: telefonos/online Enloyd interjú – 2-3 körös vállalati interjú (online/személyes)

Amit az Ügyfelünk kínál:

• Tapasztalati szint függvényében akár havi bruttó 1,2 millió forint;
• Éves szinten nagyjából 2 havi bónusz juttatás;
• Kiemelkedő cafetéria csomag magánegészségügyi ellátással;
• Szakmai képzések és tréningek lehetősége;
• Céges laptop és telefon, igény esetén monitor;
• Heti 2-3 nap HO lehetőség.

Feladatok és elvárások:

• Minimum 1 év C# fejlesztői tapasztalatoddal tudod segíteni az agilis csapatok napi működését;
• Szakmai kihívást jelentő zöldmezős projektekben való részvétel, esetenként kommunikációképes angol nyelvtudásod használatával;
• Aktív közreműködés a teljes szoftver és nem csak egy részének fejlesztésében, összefüggések feltárása és megértése;
• IT végzettséggel rendelkezel és nem jelent gondot számodra a tesztelés, a dokumentáció és az ügyfélkommunikáció;
• Előny, ha eddigi tapasztalatod során dolgoztál pénzügyi projekteken.

Jelentkezésedet várjuk a(z) Tanácsadó Műhely standon!