Fűtésszerelő

Job Impulse Hungária Kft.

Standszám:

Tanácsadó Műhely

Megbízónkról:
Partnerünk komplex szolgáltatást nyújt beruházások teljes körű épületgépészeti munkáinak tervezése, kivitelezése terén, úgymint hűtés, fűtés, légtechnika, klimatizálás, víz-csatorna, gáz, vízkezelés, kazántechnológia, gépészeti hőszigetelés, épületfelügyelet, ipari- és egyéb technológiákat kiszolgáló gépészeti rendszerek.

Feladatok:
✓ új kivitelezés és szerviz/karbantaró feladatok egyaránt
✓ munkavégzés helye: Szeged -és vonzáskörzete, országosan (ritkán)
✓ teljes munkaidő, heti 40 óra ✓ túlóra, ügyelet, hétvégi munka nincs
✓ B kategóriás jogosítvány előny

Amit partnercégünk kínál:
✓ Önálló munkavégzés;
✓ Céges autó magánhasználatra is;
✓ Vezetői támogatás;
✓ Stabil munkahely;
✓ Képzési lehetőség;
✓ Versenyképes jövedelem;
✓ Teljes körű feladat átadás.

Elvárások:
✓ 5 éves épületgépészeti szakmai tapasztalat;
✓ Precíz, pontos, önálló munkavégzés.
✓ szakirányú végzettség, szakmai tapasztalat

Jelentkezésedet várjuk a(z) Tanácsadó Műhely standon!