Gépész fejlesztőmérnök

3DHISTECH Kft.

Standszám:

D27

Csapatunk tagjaként olyan gépek fejlesztésének leszel részese, melyek már nagyon sok embertársunk életének megmentésében, vagy életminőségének javításában játszottak főszerepet. Gépész fejlesztőként küldetésünk, hogy világszínvonalú eszközöket adjunk orvosaink kezébe. Számítunk rád a meglévő gépeink továbbfejlesztésében és új berendezések alkotómunkái során egyaránt. Mindeközben konstruálhatsz, modellezhetsz, építhetsz, szerelhetsz, tesztelhetsz, és átélheted az ezzel járó kihívásokat és sikereket. Ha mindezek fontosak számodra, kreatív és csapatban együttműködő személyiség vagy, akkor nálunk a helyed.

Feladataid lesznek:
szkennerek és diagnosztikai berendezések konstrukciójának megtervezése
kísérleti egységek- és prototípus gépek építésében, tesztelésében való részvétel
gyártásból érkező módosítási igények, javaslatok feldolgozása
szkenner alkatrészek és részegységek gyártástechnológiájának kidolgozásában való részvétel
fejlesztéshez kapcsolódó minőségbiztosítási dokumentációk készítése ISO 13485 szabvány szerint
együttműködés a fejlesztésekhez kapcsolódó társosztályokkal

Akit keresünk:
gépészmérnöki végzettsége van (tervező / fejlesztő / gépszerkesztő)
legalább 3 év releváns szakmai tapasztalata van
valamilyen 3D gépészeti tervező szoftvert magabiztosan használ
MS Office programokkal is jól bánik
aktív, kommunikációs szintű az angol nyelvtudása, ismeri a szakmai nyelvezetet is
proaktív, talpraesett-, feladatorientált személyiség

Előnyt jelent a kiválasztás során:
orvostechnikai környezetben szerzett tapasztalat
egyedi gépek tervezésben szerzett tapasztalat
finommechanika területén szerzett tapasztalat
dokumentációk készítésében való jártasság
Solid Edge szoftver ismerete
Team Center ismerete

Amit kínálunk:
versenyképes alapbér, plusz széleskörű béren kívüli juttatások (cafeteria, egészségpénztár, ebédtámogatás, célprémium rendszer)
mentorprogram, szakmai fejlődési lehetőség
innovatív, K+F projektekben való részvétel
csendes, nyugodt, befogadó, modern munkakörnyezet
saját őrzött parkoló, fedett biciklitároló, zuhanyzási lehetőség
csocsóasztal, pingpong asztal, kültéri kondipark