Gépész karbantartó technikus

Apollo Tyres (Hungary) Kft.

Standszám:

B16

Új kollégáinkat keressük GÉPÉSZ KARBANTARTÓ TECHNIKUS pozícióba!
Apollo Tyres Hungary, B16 stand

A következő feladatokban számítunk rád:

• a hidraulikus, pneumatikus és elektro-pneumatikus eszközök üzemeltetése
• a vezérlőkkel, meghajtókkal, berendezésekkel és vezérlési technikákkal kapcsolatos hibák javítása a szállítóktól és a mérnöktől érkező koordináció révén
• új berendezések indítási és hibakeresési szolgáltatásainak elvégzése
• a rendszerek finomítás
• biztonsági követelményeknek való megfelelés biztosítása
• karbantartási dokumentációk elkészítése

Elvárások:
• szakirányú gépész technikusi végzettség
• 2-5 év tapasztalat a komplex gépek ipari környezetben történő hibaelhárításában és támogatásában.
• alapismeretek a hidraulikában és pneumatikában
• alapismeretek a karbantartási tevékenységek biztonsági követelményeiben
• gyártástechnológia / gépelemek és szerszámozási rendszerek alapismerete
Amit mi nyújtunk neked, ha minket választasz:
• Magas bónusz, lakhatás támogatása
• Szakmai fejlődési lehetőség az ország egyik legmodernebb gyárában
• Ipar 4.0
• Minden nap foglalkozunk azzal, hogy a fejlesztésekben használhasd kreativitásod és tudásod.