Gépkezelő karbantartó

Coca-Cola HBC Magyarország Kft.

Standszám:

C23

FELADATAID AZ ÚJ POZÍCIÓBAN:
* Modern automata palackozó és csomagoló berendezések rendeltetésszerű, hatékony működtetése
* Karbantartások elvégzése
* Műszaki meghibásodások okainak feltárása és elhárítása
* A minőségügyi eljárások megismerése, elsajátítása, a minőségi követelmények betartása
* A munkahelynek és a működtetett gépnek, berendezésnek tisztántartása
* A pozícióhoz tartozó adminisztratív feladatok elvégzése

MEGVAN BENNED A TITKOS ÖSSZETEVŐ?
* Szakmunkás vagy szakközépiskolai végzettséget szereztél műszaki területen
* Hasonló területen szereztél releváns munkatapasztalatot
* Műszaki affinitás, tanulási hajlam jellemez
* Felhasználói szint számítógépes ismereteid vannak
* El tudod vállalni a folyamatos (3×12 óra), de kiszámítható műszakos munkarendet
* Pályakezdők jelentkezését is várjuk

ELŐNYT JELENT
* Műszaki, mechanikai végzettség/beállítottság
* Élelmiszeripari területen szerzett tapasztalatod van
* Palackozóüzemi gyakorlattal rendelkezel

MIÉRT ÉRDEMES CSATLAKOZNOD?
* Egy nemzetközi csapatnak lehetsz az aktív tagja és olyan termékek gyártásában lehet részed, amelyeket a világon mindenhol ismernek és szeretnek
* A betanulásodat teljes körűen támogatni fogja a csapat és vezetőd
* Hosszú távon is számolhatsz velünk, határozatlan idej szerzdést kínálunk
* Nálunk nem kell aggódnod a fizetésed miatt, tisztán, jogszerűen, etikusan alkalmazzuk munkatársainkat
* A munkatársainknak rendszeresen szervezünk programokat: Önkéntes Napokat és csapatépítőket is
* A közlekedést Budapestről műszakbeosztásodhoz igazodó ingyenes, vállalati autóbusszal biztosítjuk, vidékről pedig bejárási támogatással segítjük a munkába jutásodat.
Céges buszjáratok (Bp. Örs vezér tér, Szent László tér, Éles sarok, Pesterzsébet, Soroksár, Határ út)