Gyakornok a kísérleti gyártás területén – Ragasztástechnika és tisztaságvizsgálat

AUDI HUNGARIA Zrt.

A Kísérleti Motorgyártó Központ 2010-ben kezdte meg működését, azóta az Audi Hungariánál a szériamotorok gyártása mellett a kísérleti motorok szerelése, elemzése és gyártásoptimalizálása is Győrben történik. A magasan képzett munkatársak nemcsak az Audi Hungaria és az Audi AG projektjein dolgoznak, hanem a Volkswagen-konszerntől is kapnak megbízásokat.

A központ tevékenységének köszönhetően a termékeinket és eljárásainkat folyamatosan javítjuk, ezáltal az új motorok a sorozatgyártáshoz szükséges ideális állapotban kerülhetnek a gyártásba. A központ munkája egyben bővíti a kompetenciáinkat a korszerű motorgyártás területén.

Következő feladatok várnak Önre

– Ragasztófelhordó gépek programozása
– Ragasztástechnikai kísérletek elvégzése
– Ragasztás előtti felületeken felület előkezelések elvégzése
– Felületi tisztaság mérések elvégzése
– Reklamációk követése
– Csarnokok tisztaságának vizsgálata, eredmények kiértékelése, hibaanalízisek
– Tisztaságvizsgálati követelmények rendszerezése villamos hajtások alkatrészein
– Elszívásos tisztaságvizsgálati módszer felfuttatása, kísérletek elvégzése, kiértékelése
– Sorjatérkép-vizsgálatok elvégzése, dokumentálása
– Mosóberendezések elemzése és optimalizálása

Ön az ideális jelölt, ha

– BSc vagy MSc tanulmányokat folytat gépészmérnök, járműmérnök, mechatronikai mérnök vagy villamosmérnök szakon
– Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszonya van
– Legalább egy év szakmai gyakorlati időt vállalni tud heti 3 napban
– Ideális esetben középfokú a német nyelvtudása
– Alapvető ismeretekkel rendelkezik belsőégésű motorokkal kapcsolatban
– CNC vagy PLC-programozási, illetve ragasztástechnikai ismeretek előnyt jelentenek