Gyakornok a kísérleti gyártás területén – Tömítettségvizsgálat konstrukciós támogatása

AUDI HUNGARIA Zrt.

Standszám:

Következő feladatok várnak Önre

– Tömítettségvizsgálattal kapcsolatos feladatok támogatása
– Szerszámok / tömítő adapterek / mérőberendezések tervezése PTC Creo környezetben
– Műhelyrajzok készítése
– Megtervezett alkatrészek megrendelése, gyártásba küldése (mechanikus megmunkálás / 3D műanyag vagy alumínium nyomtatás)
– Megrendelések követése a gyártásba adástól az termék elkészültéig
– Kapcsolattartás társterületekkel
– Önálló beszámolók, prezentációk készítése az elvégzett feladatról

Amiben tapasztalatot szerezhet:
– Motorok / motor főegységek tömítettség vizsgálata
– Tömítettséget biztosító alkatrészek konstrukciója
– A gyártás teljes folyamata (tervezés, modellezés, beszerzés, tesztelés)
– Csapatmunka és kommunikáció területén
– Belsőégésű motorok és villamos hajtások
– Gyártási folyamatok a mechanikus megmunkálás és motorgyártás területéről

Ön az ideális jelölt, ha
– BSc vagy MSc tanulmányokat folytat gépészmérnök, járműmérnök vagy mechatronikai mérnök szakon
– Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszonya van
– Legalább egy év szakmai gyakorlati időt vállalni tud heti 3 napban
– 3D modellezés ismeretei vannak PTC Creo környezetben
– Szakközépiskolai / technikumi előtanulmány előnyt jelent
– Német nyelvtudás nem szükséges, de előnyt jelent