Gyakornok – Általános beszerzés

AUDI HUNGARIA Zrt.

Az általános beszerzés a nem széria termékek, szolgáltatások – melyek közvetlenül nem épülnek be a vállalatunk által gyártott termékekbe (motorok, járművek) – beszerzésével foglalkozik.

Az általános beszerzés fő feladata:
A megfelelő minőségű áruk, anyagok és szolgáltatások megfelelő áron és megfelelő időre történő beszerzése az Audi Hungaria számára.

Következő feladatok várnak Önre

– Kapcsolattartás az Audi Hungaria Zrt igénylőivel és vevőivel
– Megrendelések visszaigazolásainak rögzítése
– Megrendelések határidejeinek követése
– Beszerzési riportok készítése
– Beszerzők munkájának támogatása

Ön az ideális jelölt, ha

– BSc vagy MSc tanulmányokat folytat gazdálkodás és menedzsment, kereskedelem és marketing, közgazdász, műszaki menedzser, vagy egyéb gazdasági vagy műszaki szakon
– Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszonya van
– Legalább 1 év szakmai gyakorlati időt vállalni tud heti 3 napban
– Németnyelv-tudása legalább középfokú
– MS Office programokat felhasználói szinten ismeri
– SAP-tapasztalat előnyt jelent
– Nyitott, kommunikatív beállítottságú
– Folyamatorientáltság, sikerorientáltság és felelősségtudat jellemzi