Gyakornok – Client Design az IT területen

AUDI HUNGARIA Zrt.

A mi területünk feladata az Audi-konszernben használt alkalmazások bevezetése, minőségbiztosítása és tesztelése, azok életciklusának menedzselése illetve riportálása.
Nemzetközi környezetben dolgozunk, aktívan együttműködve az alkalmazások felelőseivel, valamint egyéb német és indiai társosztályokkal, amely jó lehetőséget biztosít a nyelvtudás fejlesztésére is.
Ebbe a jó hangulatú, dinamikusan növekvő csapatba keresünk gyakornok kollégát, rengeteg tapasztalatszerzési lehetőséggel.

Következő feladatok várnak Önre

– A megbízások pontosítása, szükséges kiegészítése az ügyfelekkel való egyeztetések alapján
– Új szoftverek felvétele a portfólióba
– A portfólió folyamatos frissítése és karbantartása
– Kiértékelések, kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése, jelentések készítése a szolgáltatás működéséről
– Dokumentáció készítése

Ön az ideális jelölt, ha

– Egyetemi (MSc) vagy főiskolai (BSc) tanulmányokat műszaki vagy gazdasági szakon
– Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonya van
– Legalább egy év szakmai gyakorlati időt vállalni tud heti 3 napban
– Angol nyelvtudása legalább középfokú és német nyelvtudása legalább alapfokú
– MS Office termékeit legalább felhasználói szinten ismeri
– Folyamatorientált gondolkodásmód jellemzi
– Jól kommunikál
– Személyisége nyitott, dinamikus
– Munkavégzése precíz és strukturált