Gyakornok – Gyártástechnológia-fejlesztés járműhajtások területén

AUDI HUNGARIA Zrt.

A szakterületen lévő gyakornok megismerkedhet a járműhajtások teljes gyártási folyamatával, így átfogó ismereteket szerezhet a termék keletkezésétől kezdődően a teljes sorozatgyártási szakasz egészén keresztül bezárólag a termék kifutásig. Folyamatosan kapcsolatot tart partnerterületekkel, így széles körű kapcsolati hálót alakíthat a motorgyártás, a Kísérleti Motorgyártó Központ és a logisztika képviselői körében. Elsajátíthatja a több területen átívelő projektekhez szükséges alapismereteket, fejlesztheti kompetenciáit és a jövőben is hasznosítható szakmai gyakorlatot szerezhet.

Következő feladatok várnak Önre

– Gyártástechnológia-tervezők munkájának támogatása
– Technológiai centrumban projektfüggetlen témák követése
– Termelési berendezések beüzemelésében és optimalizálásában való részvétel
– A jelenlegi gyártási folyamatok továbbfejlesztése
– Gyártási folyamat validálásához szükséges kísérleti alapanyagok analízise
– Kísérletek tervezése, végrehajtása, kiértékelése
– Kapcsolattartás más területekkel, partnerekkel

Amit ebben a pozícióban megtanulhat:

– Innovatív környezetben a jövő hajtásláncainak megismerése
– Betekintést kap a különféle gyártástechnológiákba és a jövő hajtásláncaiba
– Lehetőség van nemzetközi környezetben dolgozni
– Tapasztalatot szerez folyamattervezésben, határidőkkel összekötve
– Vállalati kommunikáció
– Mérnöki készségek fejlesztése
– Műszaki dokumentáció
– Prezentációs készség

Ön az ideális jelölt, ha

– BSc vagy MSc tanulmányokat folytat gépészmérnök szakon, anyagtechnológia szakirány előny
– Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszonya van
– Legalább 2 szemeszter szakmai gyakorlati időt vállalni tud heti 3 napban
– Német- vagy angolnyelv-tudása legalább középfokú
– Jó kommunikációs készséggel rendelkezik
– Hozzáállása szorgalmas és megbízható
– Gondolkodásmódja komplex, analitikus