Gyakornok – IT – Üzemeltetés és projekttámogatás

AUDI HUNGARIA Zrt.

Jelenleg a motor- és járműgyártást támogató IT területére keresünk gyakornok kollégát.
A terület fő feladata az Audi Hungaria motor- és járműgyártási területeinek informatikai támogatása, kezdve a termelési és logisztikai alkalmazások támogatástól az informatikai tanácsadásig. A gyakornok megismerkedhet a motor- és járműgyár működésével, annak folyamataival, valamint az azokat közvetlenül vagy közvetetten kiszolgáló informatikai
megoldásokkal.

Következő feladatok várnak Önre

– A területen dolgozó kollégák munkájának támogatása
– Adminisztratív feladatok ellátása
– Fejlesztési projektek és a hozzájuk tartozó dokumentáció elkészítésének támogatása
– A terület működését leíró mutatószámok követése
– Lekérdezések készítése a hibajegy-kezelő rendszerből
– A terület dokumentumainak (pl.: rendszertérkép) bővítése, aktualizálása
– Tapasztalatoktól és érdeklődési körtől függően egyéb szakmai feladatok ellátása

Ön az ideális jelölt, ha

– BSc vagy MSc tanulmányokat folytat műszaki informatika vagy gazdasági informatika szakon
– Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszonya van
– Legalább 1 év szakmai gyakorlati időt vállalni tud heti 3 napban
– Németnyelv-tudása legalább alapfokú
– Terhelhetőség, stressztűrés és minőségorientáltság jellemzi
– Jól kommunikáló nyitott személyiség, képes a csapatmunkára
– Microsoft irodai programcsomagot magabiztosan használja
– ITIL alapismeretek előnyt jelentenek
– B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik