Gyakornok – Karbantartó mérnök – Hengerfej

AUDI HUNGARIA Zrt.

Az Audi Hungaria alapját a motorgyártás jelenti, amely Győrben 1993 óta működik, és folyamatosan fejlődik. Jelenleg a motorgyártásban naponta több, mint nyolcezer motor készül, amelyet a konszern szinte valamennyi gépjárműosztályába beépítenek. Éves szinten csaknem 2 millió motor gördül le a győri gyártósorokról.

A motor egyik fő komponense a hengerfej, amelynek gyártásával a 7-es hengerfej gyártósor 2007 óta foglalkozik. Az eddigi több, majdnem 6 millió hengerfej legyártásához mechanikai és elektromos szempontból is magas követelményeknek megfelelő termelő berendezésekre volt, van szükség.
A gyártási folyamatok hatékonyságának magas színvonalon tartásában nagy szerepe van a gyártósoron dolgozó mérnök csapatnak.
Feladatod a mechanikus karbantartó mérnök munkájának támogatása lenne.
Nálunk a helyed, amennyiben olyan mérnök szeretnél lenni, aki szeretne az elméleti tudás mellett, magas szintű gyakorlati tudással is rendelkezni.

Ennek megszerzésében támogatunk Téged a világ legnagyobb motorgyárában.

Következő feladatok várnak Önre

– Karbantartó mérnökök munkájának támogatása
– Részvétel rövid és hosszútávú karbantartási, felújítási folyamatokban
– Gyártási folyamatok támogatása, elemzése
– Berendezések, alkatrészek vizsgálata, karbantartása
– Szerelési, javítási feladatok előkészítése, ütemezése, ellenőrzése

Ön az ideális jelölt, ha

– BSc vagy MSc tanulmányokat folytató hallgató gépészmérnöki, vagy mechatronikai mérnök szakon
– Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszonya van
– Legalább 1 év szakmai gyakorlati időt vállalni tud, minimum heti 3 napban
– Németnyelv-tudás nem alapkövetelmény
– Képes a csapatban való együttműködésre