Gyakornok – Konstrukció – R4 Otto-motorok

AUDI HUNGARIA Zrt.

Az Audi Hungaria járműhajtás-fejlesztő központja támogatja a szériafelfutást és a szériagyártást, igény szerint átalakítják a különféle motortípusokat. A szakterület szorosan együttműködik a nemzetközi fejlesztő osztályokkal, különösen a konstrukció és a motorkísérletek terén.

Most az R4 Otto motorkonstrukció csapatába keresünk egy lelkes gyakornokot.

Következő feladatok várnak Önre

– 3D alkatrészmodellek tervezése, módosítása, vizsgálata, ezekből rajzok készítése, módosítása
– Egyedi alkatrészek (mérőeszköz, prototípus, indikált alkatrész) tervezése, gyártásának felügyelete
– Tűrésszámítások
– Részvétel analízistevékenységekben (alkatrészbeszerzés, kísérletek szervezése, mérések tervezése / előkészítése / felépítése)

Amit megtanulhat a területen:

– Tapasztalatok az elméletben tanultakhoz
– Fejlesztési folyamatok a gyakorlatban
– Rendszerek és összefüggések a fejlesztési folyamat során

Ön az ideális jelölt, ha

– BSc vagy MSc tanulmányokat folytat gépészmérnök vagy járműmérnök szakon
– Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonya van
– Legalább 1 év gyakorlati időt vállalni tud
– Legalább heti 3 napot el tud tölteni a területen
– Középfokú angol vagy német nyelvtudása van
– Magabiztos ismeretei vannak belsőégésű motorokkal kapcsolatban
– CAD ismeretekkel rendelkezik, a szoftvert önállóan tudja használni, műszaki rajzokat értelmezni tud
– Ambíció, rugalmasság, precizitás, nyitottság jellemzi
– Keresi az új megoldásokat

Előny:

– Középfokú német nyelvtudás szóban és írásban
– Creo tervezőprogram magabiztos ismerete