Gyakornok – Villamosgép-kísérletek

AUDI HUNGARIA Zrt.

A villamos gépek és járműhajtások szakterületének feladata a korszerű hibrid és elektromos hajtású járművek hajtásláncának fejlesztése, optimalizálása.

Következő feladatok várnak Önre

– Villamos járműhajtásokkal kapcsolatos mérések és feladatok támogatása
– Járatópadi vizsgálatok előkészítése, támogatása, kiértékelése
– Kísérleti és sorozatgyártás támogatása

Amit a területen megtanulhat:

– E munkakörben Önnek lehetősége nyílik a jövő elektromos és hibridhajtású járműveinek fejlesztésében való részvételre
– A fejlesztőmérnökökkel együttműködve fejleszti és optimalizálja a hajtáslánc elemeit, továbbá részt vesz az ehhez kapcsolódó gyártási folyamatok és technológiák kidolgozásában
– Lehetősége nyílik alkatrészek, alkatrészcsaládok tesztelésének megismerésére
– Mindennapi munkája során tapasztalt kollégáinktól kap támogatást

Ön az ideális jelölt, ha

– Főiskolai (BSc) vagy egyetemi (MSc) tanulmányokat folytat gépész-, jármű- vagy mechatronikai mérnök szakon
– Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonya van
– Heti minimum 3-4 munkanapot vállalni tud legalább 1 év időtartamban
– Nyitott a villamos gépek szerkezetének és működésének megismerésére
– Önálló munkavégzés, csapatszellem jellemzi

Előnyt jelent:

– Villamos gépek ismerete, gyakorlati tapasztalat a hajtás-vizsgálatok területén
– CAD-programok ismerete
– Német nyelvtudás