Gyártástámogató informatikus (HW-SW integrátor)

3DHISTECH Kft.

Standszám:

D27

Feladataid lesznek:
– A cég által fejlesztett, gyártott termékek SW támogatási, technologizálási, dokumentálási feladatainak megtervezése, ellenőrzése és ellátása
– A termékek rendszeres SW ellenőrzése, azok minőségében tapasztalt nem megfelelőségekről a közvetlen felettes tájékoztatása
– Az új termékek gyártási előkészítésének elvégzése SW oldalról, és SW felügyelete
– Gyártás során felmerült szoftveres hibák, eltérések felügyelete, kezelése, megoldása
– Bevezetésre kerülő hardvereszközök (pl. PC) funkcionális tesztelése a gyártásba vezetés előtt
– Aktív részvétel fejlesztési javaslatok kidolgozásában
– Aktív részvétel a cég ISO minőségbiztosítási rendszerének fenntartásában
– Kapcsolattartás a swfejlesztő csapatokkal
– Egyedi igény esetén a cég által fejlesztett, gyártott termékek műszaki támogatási, technologizálási, dokumentálási feladatainak megtervezése, ellenőrzése és ellátása
– A technológiai terület vezetőjétől a kapott utasítások végrehajtása

Akit keresünk:
– műszaki területen szerzett végzettsége van (mérnök)
– Windows Batch / Powershell Script programnyelveket ismeri
– MS Office programokkal jól bánik, valamint vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalattal rendelkezik
– minőségirányítási elvekkel tisztában van
– legalább kommunikációs szintű az angol nyelvtudással rendelkezik
– problémakereső- és megoldó
– szívesen végez dokumentációs munkát
– jól kommunikál a műszaki-, és az irodai kollégákkal, és a külsős partnerekkel, beszállítókkal is

Előnyt jelent a kiválasztás során:
– mérnökinformatikus végzettség
– ISO 13485 ismerete
– gyártásban szerzett tapasztalat
– kreativitás, önállóság
– szakmai angol nyelvtudás
– gyártói környezetben szerzett szakmai tapasztalat
– elektronikai és mechanikai tervező programok ismerete

Amit kínálunk:
– az új munkatárs egy nagy presztízsű vállalat sikeres, professzionális és innovatív csapatának lehet a tagja
– stabil csapatot, a fluktuációnk minimális, nem cserélődnek a kollégák hetente
– mentoring programot
– szakmai és személyes fejlődési lehetőséget, meglévő szakmai tudás mélyítését
– nemzetközi szinten is egyedi rendszerek fejlesztésében való részvételt
– önállóságot
– változatos munkát
– hosszú távú együttműködést
– teljesítményt elismerő bérezést

Standszám: D27
Munkavégzés helye: 1141 Budapest, Öv utca 3-5.