Gyártástámogató mérnök

Diatron M.I. Zrt.

Standszám:

B19

FELADATOK
A cég által tervezett és gyártott orvosi/labordiagnosztikai berendezések gyártásának támogatása
Összeszerelési folyamatok felügyelete, gyártókörnyezet fejlesztése
Vevői igények/fejlesztések általi változtatások bevezetése a termelésbe
Új termék mintázások
Prototípus gyártás támogatása.
Kapcsolattartás külföldi osztályokkal és kollégákkal.

ELVÁRÁSOK
Gépészmérnöki végzettség, dokumentációkészítésben szerzett tapasztalat
Angol és magyar nyelvtudás
Affinitás, érdeklődés a finommechanikai szerelés felé
Precíz és pontos feladatmenedzsment
Analitikus és a részletekre kiterjedő gondolkodásmód
Minimum 3 év gyártástámogatási/folyamatmérnöki tapasztalat multinacionális környezetben

ELŐNYT JELENT
Német nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK
Szakmai fejlődési lehetőség, tréningek
Nyelvi képzés (angol/német)
Rugalmas munkaidő
Cafeteria
Hosszútávú munkalehetőség
Munkába járás támogatás