Gyártástechnológia-tervező projektmérnök

AUDI HUNGARIA Zrt.

Standszám:

Következő feladatok várnak Önre

– Új motorprojektek gyártástervezést érintő részprojektjeinek vezetése, a részprojektek különböző döntéshozók előtti képviselete
– Gyártósorok és gyártási folyamatok műszaki és beruházási tervezése, optimalizálása (minőség, gyártási idő, gazdaságosság)
– Termékfejlesztési projektekben való aktív részvétel
– Együttműködés a műszaki fejlesztéssel a termék folyamatbiztos gyárthatóságának érdekében
– A gyártósori projekt megvalósításában résztvevő területek alkotta csapat koordinálása
– Gyártó berendezések és a gyártáshoz szükséges eszközök beszerzésének biztosítása az érintett szakterület bevonásával
– Termelő berendezések felállításának, üzembe helyezésének és átadásának koordinálása
– Gyártási és tervezési dokumentációk elkészítése
– Kapcsolattartás külsős partnerekkel, beszállítókkal (pl. gépgyártó cégek)
– Belföldi és külföldi kiküldetések vállalása

Ön az ideális jelölt, ha

– Felsőfokú mérnök (gépész-, villamos- vagy mechatronikai mérnök) végzettséggel rendelkezik
– Gyártási folyamatokkal, gyártóberendezések beüzemelésével és üzemeltetésével kapcsolatos tapasztalata van
– Autóipari projektek koordinációjában szerzett tapasztalat előnyt jelent
– Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudása van (angol nyelvtudás mellett nyitott a német nyelv elsajátítására)
– Jól kommunikál, terhelhető, érdekeit döntéshozó grémiumok, külső partnerek előtt is tudja képviselni
– Határozott és nyitott személyiség, komplex gondolkodásmóddal és erős problémamegoldó képességgel rendelkezik
– Nyitott a rugalmas munkavégzésre és szívesen vállal gyakori külföldi kiküldetéseket
– B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik