Gyártástechnológia-tervezőmérnök – Berendezéstechnika, elektromos járműhajtások

AUDI HUNGARIA Zrt.

Standszám:

Következő feladatok várnak Önre

– Gyártóberendezések tervezésében, üzembe helyezésében és átadásában történő aktív részvétel mechanikus alkatrészekért felelős berendezéstechnológusként
– Új vagy átépített gyártóberendezések mechanikus komponenseinek és vezérlésének a beszállítóval történő közös konstrukciós kialakítása és jóváhagyása
– Meglévő konstrukciós koncepciók optimalizálása a gyártás területén, fókuszban a technikailag átdolgozott tervekkel és helyettesítő alkatrészekkel
– Gyártási folyamatok optimalizálása (minőség, gyártási idő, gazdaságosság)
– Mechanikus tervdokumentációk engedélyezése, felülvizsgálata
– Energiamegtakarítási intézkedések megtervezése és megvalósítása
– Standardok felülvizsgálata és továbbfejlesztése

Ön az ideális jelölt, ha
– Felsőfokú mérnök (gépész- vagy mechatronikai mérnök) végzettséggel rendelkezik
– Gyártási folyamatokkal, gyártóberendezések beüzemelésével és üzemeltetésével kapcsolatos, több éves tapasztalata van
– Legalább 3 éves gyártástechnológiai projektben szerzett tapasztalattal rendelkezik
– Tárgyalóképes német nyelvtudása van (angol nyelvtudás előnyt jelent)
– Jól kommunikál, terhelhető, érdekeit döntéshozó grémiumok, külső partnerek előtt is tudja képviselni
– Határozott és nyitott személyiség, komplex gondolkodásmóddal és erős problémamegoldó képességgel rendelkezik
– Felhasználói szintű MS Office ismeretei vannak
– Hajlandó rugalmas munkavégzésre és nem okoz gondot a gyakori külföldi kiküldetés vállalása
– „B” típusú jogosítvánnyal rendelkezik