Gyártástechnológia tervezőmérnök – IT rendszerek

AUDI HUNGARIA Zrt.

Standszám:

Következő feladatok várnak Önre

– Felismeri a termékprojektek Shopfloor-jain definiált IT releváns témákat és figyelembe veszi azok hatásait
– Szervezetileg és szakmailag is követi a projektjeit a pénzügyi terv, a minőség és az erőforrások figyelembevételével
– Elősegíti a gyártástervezés digitális környezetének optimalizációját és támogatást nyújt a gyártástervezés és más szakterületek számára a gyártó telephelyeinken
– Feladatához tartozik a grémiumokon való részvétel konszernen belül és kívül

Ön az ideális jelölt, ha

– Lezárt felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezik
– Elhivatott a technológia és a digitalizáció iránt
– Legalább 2 év szakmai tapasztalata van a projektmenedzsment területén
– Kommunikációképes német nyelvtudása van (írásban és szóban), angol nyelvtudás előny
– Fellépése magabiztos, jól kommunikál, érdekeit döntéshozó grémiumok, külső partnerek előtt is tudja képviselni
– Komplex gondolkodásmóddal és erős problémamegoldó képességgel rendelkezik, gyorsan tanul
– B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik