Gyártástechnológia-tervezőmérnök – Járműgyártás

AUDI HUNGARIA Zrt.

Standszám:

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A Gyártástervezés Járműgyártás terület a központi tervezés területével közösen fejleszti ki és valósítja meg a győri telephelyen végzett járműgyártás valamennyi folyamatát. Optimalizált gyártási folyamatokkal, innovatív technológiákat használva, magas pontossággal működő gyártóberendezések és speciális gyártási eszközök segítségével alapozzuk meg a magas minőséget és a hatékonyságot.

Következő feladatok várnak Önre

– A munkája során megismerheti a gyártástervezés sokoldalú tevékenységi körét a Járműszerelde területére koncentrálva
– Meghatározó szerepet játszhat a járműgyári projektek tervezésében és megvalósításában együttműködve az AUDI HUNGARIA Zrt. és az AUDI AG érintett gyáregységeivel
– Gyártási eljárások, folyamatok tervezése, a gyártó berendezések és gyártóeszközök határidőre való beszerzése a Járműszereldében
– A termelési idők, beruházások, a gyártáshoz szükséges gyártófelületek nagyságának meghatározása és pályázati kiírások/követelményfüzetek előkészítése a gyártóberendezések beszerzéséhez
– Alternatív termelési lehetőségek, termékváltások és a gyártási struktúra, optimalizálási intézkedések tervezése, valamint értékelése
– Felelősségi körébe tartozik a beszállítók támogatása, kvalifikálása, valamint a módosító intézkedések ledolgozásának koordinálása
– Gyártóberendezések átvétele, átépítések felügyelete (esetenként hétvégén)
– A személyes fejlődés érdekében szakmai és nem szakmai képzéseken vehet részt

Ön az ideális jelölt, ha

– Végzettsége elsősorban gépész-, jármű-, mechatronikai- vagy villamosmérnök (gyártástechnológiai ismeret előnyt jelent)
– Legalább 3 év tapasztalattal rendelkezik termelő vállalatnál (szereldei területen, automatizáció és digitalizációs témákban szerzett tapasztalat előnyt jelent)
– Német nyelvtudása tárgyalóképes (angol nyelvtudás előnyt jelent)
– Szervezett és strukturált a munkavégzése, célorientált és analitikus a gondolkodásmódja
– Kommunikációs és koordinációs képességeit könnyen érvényesíti akár a külsős szolgáltatókkal valamint a partnerterületekkel történő egyeztetések során
– Mobilitás jellemző Önre (külföldi kiküldetés vállalása projektfázisnak megfelelően átlagosan negyedévente 1-2 nap)
– Kiváló MS-Office ismeretekkel rendelkezik