Gyártástervező

Work Force

Standszám:

Tanácsadó Műhely

Csatlakozz partnerünkhöz, és ragadd meg a jövőt az elektronikai ipar egyik kreatív és világvezető cégével.
Gödi lokációval rendelkező, elektromos autó akkumulátorokat gyártó üzem keresi elhivatott, szakmailag kiemelkedő gyártástervező kollégáját.
Jelentkezz még ma és építsétek együtt a jövőt!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?
rövid- és hosszútávú gyártási terv készítése a rendelkezésre álló erőforrások és kapacitások figyelembevételével
gyártási terv alapján napi program kiadása, teljesítések nyomon követése
visszacsatolás az ütemtervhez
készletszintek figyelemmel kísérése, szükséges intézkedések meghatározása
együttműködés a társosztályokkal
riportok készítése
folyamatos kapcsolattartás az anyavállalattal

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?
felsőfokú végzettség
legalább 1 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
MS Office programok (főként Excel) kiváló ismerete
pontos, precíz, önálló munkavégzés
logikus gondolkodás
jó kommunikációs készség
kiváló problémamegoldó képesség

Mit kínálunk?
versenyképes jövedelem (alapbér és egyéb prémiumok)
határozatlan idejű munkaszerződés
oktatások, képzések
ingyenesen igénybe vehető vállalati busz/bejárás támogatása
meleg étkeztetés helyben
modern munkakörnyezet

Előny
autóipari környezetben, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
SAP ismerete
koreai nyelv ismerete
szakirányú végzettség

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:
Munkavégzés helye: Göd
Munkaidő: normál munkarend 8:00-16:30

Jelentkezésedet várjuk a(z) Tanácsadó Műhely standon!