Gyártómérnök

Autoliv Kft.

Standszám:

D15

AZÉRT ÉRDEMES CSATLAKOZNOD CSAPATUNKHOZ, MERT
• termékeinket a világ szinte összes gépjárművében megtalálod;
• valódi felelősségteljes munkád lesz, hiszen munkád által jobban haladnak a folyamatok;
• felkészült kollégák segítik a munkádat;
• elérhető vezetők támogatnak.

FELADATAID LESZNEK:
• Gyártás hatékonyságának folyamatos növelése;
• A hozzá tartozó gyártósorokon zajló folyamatok kézben tartása és állandó optimalizálásának koordinációja a költségcsökkentés,
selejtcsökkentés és kapacitáskihasználtság érdekében;
• Az operatív csapattagok munkájának koordinálása, kommunikációjának elősegítése;
• Társosztályokkal való kapcsolattartás;
• Vevői reklamációk esetén annak megfelelő megoldásában való részvétel.

TE VAGY AZ IDEÁLIS JELÖLT, HA
• Felsőfokú műszaki végzettséged van;
• Középfokú angol nyelvismerettel bírsz szóban és írásban;
• Műszaki, LEAN, valamint gazdasági ismeretekkel rendelkezel;
• Jó kommunikációs készséged, kiváló problémamegoldó képességed van, valamint cél- és feladatorientált személyiség vagy.

ELŐNY
• Autóipari vállalatnál, hasonló pozícióban szerzett legalább 1-3 éves szakmai tapasztalat;
• Automatizálásban szerzett szakmai tapasztalat.