Gyártómérnök

Work Force

Standszám:

Tanácsadó Műhely

Sok éves tapasztalattal rendelkezel gyártó területen? Szívesen kamatoztatnád tudásod egy folyamatosan fejlődő és bővülő cég berkein belül? Beszélsz angolul, és a termeléstervezés sem áll távol tőled?
Akkor ez a pozíció Neked szól!
Gyöngyösi telephellyel rendelkező partnerünk keresi gyártómérnök kollégáját.
Ha a leírásban magadra ismersz, jelentkezz még ma!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?
Mindennapjaid egy részét a tervezési feladatok teszik ki, de a javítási munkák optimalizálásában és modellezésében is számítunk rád.
Részt vennél a kivitelezési munkák megszervezésében és beütemezésében, melynek folyamatát end to end végig kísérhetnéd!
Te készítenéd majd a karbantartás ütemezését és a hozzá tartozó előírásokat.
Te lennél a kapocs a minőségirányítás és a termeléstervezés között, miközben egy szakmailag kiemelkedő mérnök csapat állna melletted!
Részed lenne a gyártásban használt eszközök ellenőrzésében is, illetve kialakíthatod a szabványokat a gyártósori berendezéseket illetően.

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?
Tanulmányok/ Iskolai végzettség:
Szakirányú főiskolai vagy egyetemi végzettség
Szakmai Tapasztalat:
legalább 5 év releváns munkakörben szerzett tapasztalat
Személyes Kompetenciák:
Kommunikációs szintű angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt
MS Office ismerete
Jó kommunikációs készség

Mit kínálunk?
Egzisztenciális fejlődési lehetőség
Egyszeri éves jutalom
13. havi fizetés
Napi egyszeri melegétkezés
Munkába járási üzemanyag hozzájárulás
Dinamikusan fejlődő nagyvállalati környezet, összetartó csapattal

Előny
gyártói háttér
SAP, AutoCad, SolidEdge ismerete
alkatrészgyártásban szerzett tapasztalat

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:
Munkavégzés helye: Gyöngyös
Munkaidő: 40 óra/hét

Jelentkezésedet várjuk a(z) Tanácsadó Műhely standon!